Вакансії

Ми завжди готові розглянути Ваші резюме на посаду юриста, консультанта, бухгалтера, асистента аудитора, аудитора.

Відкриті вакансії:

Юрист

Вимоги до кандидатів: м/ж до 30 років, вища юридична освіта, досвід роботи юристом не менше 3-х років, знання корпоративного, господарського, цивільного права, податкового права, трудового права, права інтелектуальної власності, антимонопольного законодавства, а також процесуальних норм. Знання і володіння ПК на рівні просунутого користувача, знання іноземних мов вітається і є додатковою перевагою.

Практика: представництво інтересів в судах щодо захисту інтересів, стягнення заборгованості, податкові спори, практика взаємин з виконавчою службою, а також іншими державними структурами, практика супроводу договірних відносин, написання консультацій, супровід корпоративних взаємин, інша юридична практика вітається.

Особисті якості: відповідальність і організованість в роботі, акуратність і пунктуальність, комунікабельність, вміння вести переговори, орієнтованість на результат і досягнення поставлених цілей, прагнення до самореалізації, особистого і фінансового зростання.

Умови роботи: нормований робочий день, офіційне працевлаштування, дружній колектив, можливість кар’єрного та професійного зростання.

Обов’язки: досудове врегулювання та претензійна робота, представництво інтересів в судах всіх інстанцій (господарські, адміністративні суди), а також в інших державних органах, аналіз і складання договорів, реєстрація, ліквідація підприємств, ліцензування, отримання дозволів, реєстрація прав власності, підготовка правових документів та консультацій, консультування клієнтів.

Розмір заробітної плати обговорюється за результатами співбесіди і залежить від професійної підготовки і наявності потенціалу у кандидата. Резюме просимо надсилати із зазначенням бажаного рівня ЗП та умов праці на наш корпоративний E–mail.