Про компанію

Credo Consulting Group – заснована в 2001 році, з метою надання професійних послуг у галузі права та консалтингу. За роки успішної роботи, наша компанія  заслужила репутацію надійного та професійного партнера.

Сьогодні, ми підтримуємо українські та іноземні компанії, які працюють у різних галузях економіки, сприяємо у вирішенні завдань фінансово-економічного росту, захисту активів та захисту інтересів, управлінню поточною діяльністю, тощо.

Наш персонал – головна цінність і основа успіху Credo Consulting Group. У нас працюють висококваліфіковані фахівці в галузі юридичного, фінансового та управлінського консалтингу, аудиту, бухгалтерського та податкового обліку. Професійна робота наших фахівців і надання повного комплексу послуг забезпечують ефективну підтримку і успішний розвиток бізнесу наших Клієнтів. У процесі розвитку фірми, ми накопичуємо і вдосконалюємо свій досвід, здійснюючи спеціалізовані проекти на різних підприємствах і організаціях.

За роки успішної практики, ми накопичили достатній досвід і розширили перелік надаваємих послуг, отримавши тим самим можливість надавати нашим Клієнтам інтегровані рішення для бізнесу, що охоплюють базові сторони їх діяльності, такі як управління бізнесом, право, фінанси і персонал.

Наша робота будується на принципах професіоналізму, незалежності, конфіденційності та пріоритетності інтересів Клієнта. Кожен наш Клієнт є важливим. Виправдовуючи надану довіру,  наша компанія вважає за необхідне застосувати всі наявні сили і ресурси для задоволення попиту Клієнта на максимально вигідних для нього умовах.

Credo Consulting Group гарантує конфіденційний характер взаємодії зі своїми клієнтами і несе відповідальність за результати своєї роботи відповідно до чинного законодавства та умов договору.

Ми продовжуємо розвиватись та прагнемо до різнобічного і комплексного обслуговування Клієнтів, встановленню довгострокової взаємовигідної співпраці. Накопичений нашими фахівцями досвід дає можливість запропонувати нашим Клієнтам послуги, розроблені і орієнтовані тільки на нього. Наші фахівці мають досвід робіт з підприємствами різної форми власності та напрямків діяльності.

Переваги співпраці:

 Ми надаємо юридичні та консалтингові послуги з 2001 року, надаючи ефективні рішення, засновані на нашому досвіді і професійних знаннях. Юридична фірма – це в першу чергу команда фахівців в області права та консалтингу, що володіє практичним досвідом та професійними знаннями. Наші співробітники мають всі необхідні ресурси для саморозвитку і ми регулярно підтримуємо у формі свої практичні навички знання.

 Наша компанія має понад 300 успішно реалізованих проектів, різного ступеня складності, з нами працюють більше 50 постійних клієнтів – юридичних осіб, в нашому активі понад 300 успішно виграних судових справ, наша компанія надає більше 50 видів найбільш затребуваних юридичних послуг.

 Сувора конфіденційність. Ви можете бути абсолютно впевнені в конфіденційному веденні ваших справ. Вся інформація буде доступна тільки вам і вашим довіреним особам. Ми не допускаємо їх розповсюдження і розголошення без вашого підтвердження.

 Доступні ціни. Внутрішні стандарти та механізми обслуговування клієнтів, а також лояльна цінова політика заснована на професійному досвід роботи наших співробітників дозволяє надавати якісні та кваліфіковані юридичні послуги за доступними цінами.

 Галузевий досвід. Ми розбираємося в безлічі галузей законодавства, враховуємо нюанси і вміємо переводити складну юридичну термінологію на доступну мову. Результати виконаної юристами роботи, дозволяють нашим клієнтам досягати успіху і займати гідні позиції на ринку.

 Індивідуальні підхід. Для кожного нашого клієнта ми підбираємо унікальний пакет послуг, який найбільш повно охоплює і враховує його побажання. У разі якщо у вас є термінове питання, який не займає багато часу, наші фахівці дадуть Вам по телефону, абсолютно безкоштовно.

 Ми працюємо для вас. Ми аналізуємо поставлені завдання і пропонуємо оптимальні рішення, піклуючись про те, щоб кожен клієнт залишився задоволений наданими нами послугами і отриманим результатом, який є нашим спільним успіхом.