Надійний бізнес-партнер, це велика вдача!

В сучасних умовах, будь-який бізнес вимагає особливої ​​уваги і спеціальних знань, професіоналізму, витримки та інших корисних умінь. Уміння приймати правильні рішення в потрібний час робить бізнес успішним. В умовах активного ведення бізнесу, доцільна співпраця з надійним юридичним партнером, бізнес-консультантом, який здатний забезпечити фінансово-правову безпеку, як для бізнесу,так і для окремо взятих операцій.

  Наша компанія, на протязі багатьох років, здійснює надання професійних послуг для бізнесу.

 Наші фахівці, це адвокати, юристи, бухгалтери та аудитори, оцінювачі майна, консультанти, а також експерти за спеціалізованим напрямкам, які на постійній основі підтримують і розвивають свої професійні навички, завжди готові прийти на допомогу нашим Клієнтам.

 Наша місія, бути визнаним експертом в області права, корпоративних фінансів і бізнес – консалтингу. Застосовуючи наш досвід і навички, ми надаємо комплексні та конструктивні рішення, які сприяють розвитку бізнесу наших Клієнтів.

 Ми спеціалізуємося на комплексному обслуговуванні підприємств, різних організацій і представництв іноземних компаній.

Абонентське юридичне обслуговування – вигідне рішення для Вашого бізнесу

Якщо у вас є питання, які вимагають юридичного втручання, зверніться в нашу компанію. Наші фахівці нададуть своєчасну юридичну консультацію, допоможуть зібрати всю необхідну інформацію і документи у вашій справі, а також забезпечать повний правовий супровід на всіх стадіях врегулювання питання.

Юридична фірма. Юридичні послуги та консультації. Юридичний супровід бізнесу. Консультації адвоката. Представництво в суді. Аутсорсинг юридичних послуг. Аутсорсинг бухгалтерського обліку. Аутсорсинг кадрового обліку. Консалтингова компанія. Кадровий консалтинг. Оціночна діяльність. Оціночні послуги. Оцінка активів. Оцінка майна та майнових прав. Оцінка нематеріальних активів. Оцінка бізнесу. Супровід операцій з продажу бізнесу. Супровід операцій з купівлі бізнесу. Супровід операцій з нерухомістю. Супровід інвестиційних проектів. Рішення щодо фінансування інвестиційних проектів. Податковий консалтинг. Оцінка податкових ризиків. Оскарження рішень податкових органів. Консультації з трансфертного ціноутворення. Аналіз контрольованих операцій. Документація з трансфертного ціноутворення. Звітність з трансфертного ціноутворення.